Тренер збірної Туреччини Мірча Луческу: Результат прийнятний для обох команд

Головний тренер збірної Туреччини з футболу Мірча Луческу підвів підсумок товариського матчу зі збірною України (0:0) на післяматчевій прес-конференції.

«Я говорив перед матчем з Андрієм Шевченком. Його команда наполовину складається з гравців Шахтаря і наполовину з Динамо. Я хотів би, щоб і наша команда була схожа на Україну в цьому сенсі.

Хочу привітати Андрія Шевченка, у нього в цій грі було багато молодих гравців. Я теж дав шанс молоді, але багато українців, на відміну від наших хлопців, вже мають досвід виступів у Лізі чемпіонів і Ліги Європи. Я вважаю, що результат прийнятний для обох команд. Сподіваюся, що навесні ми проведемо ще один товариський матч. Мені б хотілося зіграти в Дніпрі.

У звітному матчі результат мене не дуже цікавив. Я хочу вибудувати систему, хочу бачити спадкоємність. У нас з гравців, які виступали в минулому році, залишилося вісім–дев’ять виконавців.

Тепер я буду спостерігати за виступами гравців в своїх клубах. У нас є час до березня. Після цього ми знову зустрінемося. При запрошенні в національну збірну вони не повинні в першу голову ставити грошову сторону. Гравці повинні приїжджати сюди заради любові до своєї країни.

Критика преси? Ці, з дозволу сказати, журналісти нічим не допомагають своїй команді. Вони вміють тільки огульно критикувати і полемізувати про те, в чому не розбираються. Треба поважати професію тренера», – цитує Мірча Луческу ua-football.com.

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *