В Україні розпочинається нова освітньо-грантова програма для розвитку ветеранського бізнесу «Жити назустріч». Її запускають банк ПУМБ у співпраці з Future Development Agency та KSE Business School. В ході проєкту учасники зможуть пройти навчання та отримати грант на власну справу на суму до 1 млн грн.
Як розповідають організатори, у програмі будуть брати участь команди з двох осіб на чолі з ветеранами та військовими. Тобто, захисники зможуть створити бізнес-ідею та реалізувати її разом з друзями, рідними та однодумцями.
Читайте також: Ветеранів та їхні родини запрошують на навчання до "Бізнес-школи для захисників" - деталі
Умови проєкту
Серед тих, хто відправить заявки на участь у програмі та пройде інтерв’ю, оберуть 30 команд. Вони навчатимуться у викладачів KSE Business School, спілкуватимуться з експертами та діючими підприємцями. Зустрічі відбуватимуться онлайн щотижня, а ветерани отримають нові знання з бухгалтерії, digital-маркетингу, експорту, SMM, PR тощо.
Після закінчення навчання команди представлять власні бізнес-ідеї, а журі визначить десять переможців.
«Вони отримають фінансування від ПУМБ від 500 тис. грн до 1 млн грн, в залежності від запропонованого бізнес-плану, на старт чи розвиток власного бізнесу. Усі переможці протягом трьох місяців матимуть підтримку менторів та експертів для якісного старту бізнесу», - розповідають на сайті програми.
Читайте також: Ветеранів запрошують навчатися підприємництву на онлайн-тренінгах – як записатися
Як взяти участь
Подати заявку на участь у програмі необхідно до 31 жовтня. Це можна зробити за посиланням. Крім того, 25 жовтня для тих, хто хоче спробувати свої сили, відбудеться вебінар «Як стати учасниками освітньо-грантової програми «Жити назустріч». На ньому ветерани зможуть поставити свої питання та отримати усю інформацію про проєкт.
Організатори зазначають, що обиратимуть учасників за такими критеріями:
• наявність команди,
• реалістичність бізнес-проєкту,
• вмотивованість (готовність до навчання та розвитку власної справи).
Нагадаємо, ветеранки, які мають бізнес, можуть виграти грант до 150 тисяч гривень на його розвиток.
Фото: з відкритих джерел