У столиці запрацював новий простір для реабілітації поранених військових та ветеранів Tytanovi Rehab. У центрі площею 500 квадратних метрів облаштовані загальна зала для занять, спортивний майданчик, три кабінети апаратної реабілітації, кімната для медитації та сучасна кухня для занять. За рік тут зможуть відновлюватися до 600 захисників і захисниць.

Читайте також: На Київщині проводять реабілітацію для ветеранів, які втратили зір – подробиці


Засновник Tytanovi Rehab В’ячеслав Запорожець називає центр  "місцем активності, відновлення та сили з елементами реабілітації". Інженер-будівельник та архітектор за фахом, чоловік вклав у простір свої знання та досвід, працюючи над архітектурними рішеннями, дизайном та розробкою концепції. Надихався реабілітаційними центрами як України, так і Європи та США, про які йому розповідали наші захисники і захисниці.

Партнером простору став Центр складного ендопротезування, остоінтеграції та біоніки. З початку поточного року його відвідали 50 пацієнтів з високими ампутація. Це наштовхнуло фахівців на думку, що для ефективної реабілітації потрібно більше площі та відповідне обладнання. З часом ним і став Tytanovi Rehab, який вдалося відкрити в Києві неподалік одного з медичних закладів.

Для ефективного відновлення ветеранів, ветеранок і поранених бійців у центрі є загальна зала в форматі "open space", спортивний майданчик, кімната для медитації, три кабінети апаратної реабілітації та сучасна кухня – на ній бійці з ампутаціями займаються з ерготерапевтами та вчаться готувати. Tytanovi Rehab вже користується популярністю серед захисників і захисниць.

Читайте також: Спортивна зала для реабілітації та психологічна підтримка – як у Запоріжжі працює простір для ветеранів

"Тут ми знаходимося в одному приміщенні, бачимо один одного і працюємо в команді. І це дуже мотиваційно – якщо ти бачиш, що хтось працює, то й сам працюєш. Якщо один не хочеш займатися, бо сумно, то можеш займатися разом з другом", - поділився враженнями ветеран Олександр Толоченко, який втратив на фронті обидві ноги.

Відкрити реабілітаційний центр допомогли міжнародні партнери та благодійники. У закладі працюють 14 реабілітологів, лікар-терапевт, хірурги-травматологи та психолог. Одночасно абсолютно безкоштовно можуть займатися до 30 ветеранів. Щоб потрапити на відновлення в Tytanovi Rehab не потрібне направлення з військової частини – лише військовий квиток та медична документація.

Нагадаємо, фонд "Після Служби" надає кошти на реабілітацію, освіту і допомогу юристів. Як ветеранам і ветеранкам отримати таку підтримку, раніше розповідав veteran.com.ua.

Фото: скріншот з відео